Uzman Ekibimizle Daima İleri!

Evren Mühendislik

Evren Mühendislik Müteahhitlik Elektrik Turizm Tekstil Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. 1994 yılında Isparta’da kurulmuştur. Şirketimiz Yeni Sanayi Sitesi 30. Blok No:8 adresinde 1400m² kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

1859

Tamamlanan Proje

2354

Mutlu Müşteri

32

Uzman Ekip

Kuruluşumuzdan itibaren D.S.İ, Köy Hizmetleri , İl Özel İdaresi, Bayındırlık, Telekom, PTT, Belediyeler, Organize Sanayi Bölgeleri Altyapı Elektrik Şebekesi ve Scada İşleri, AG-OG-YG Kompanzasyonu yapımı ve İnşaat taahhüt işlerini yapmaktayız. 2004 yılından sonra Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin ihalelerine iştirak ederek ENH Tesisleri ve Yer Altı Kablolu Şehir Şebekesi işlerini yapmaktadır. 2018 yılından itibaren bünyesinde Yenilenebilir Enerji birimini oluşturan firmamız bu kapsamda Güneş Enerjisi ve Rüzgar Enerjisi Santralleri üzerinde EPC firması olarak faaliyet alanını genişletmiştir. Firmamız TKDK ve BAKA gibi kurumların yayınlamış olduğu destek ve hibe programlarının projelendirilmesi, fizibilite raporlarının, iş planlarının hazırlanması, projenin uygulanması ve benzeri daha birçok hizmeti yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde titizlikle yerine getirmektedir. Ayrıca satış mağazamızda toptan ve perakende elektrik malzemesi satışına devam etmektedir.

Konusunda tecrübeli, çalışkan, dinamik ve ahlaklı teknik kadrosu ile hizmet anlayışıyla çalışan, enerji sektöründe pazar payını artırarak geleceğin yenilenebilir enerji ve dağıtım projelerinde söz sahibi, sektörün vazgeçilmez firması olmayı başarmıştır.

Evren Mühendislik

VİZYONUMUZ

Yurt içi elektrik, elektronik ve inşaat taahhüt sektöründe, planlama, uygulama ve performans uzmanlığı ile, kaliteli yüksek taahhüt sorumluluğu ve bilinci olan ekibi ile hizmet vererek, nitelikli yatırımcılar ve yükleniciler için aranan bir marka olmak.

Evren Mühendislik

MİSYONUMUZ

Taahhüt sektöründe müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılamak, zamanında ve başarılı bir şekilde taahhütümüzü gerçekleştirmek, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve hizmeti sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir marka olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak, kaliteli hizmet sunmak, çözüm odaklılık.